۰۴ / ۰۹ / ۱۳۹۹

جشنواره جهانی هنر مقاومت یک رویداد ارزشی در سطح جهان اسلام است

01:08990

علی بحرینی هنرمند حوزه نقاشی، جشنواره جهانی هنر مقاومت را به عنوان یک رویداد بین المللی در سطح کشورهای منطقه ارزیابی کرد.

به گزارش ستاد ارتباطات و روابط عمومی ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت،علی بحرینی هنرمند حوزه نقاشی درباره برگزاری ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت گفت: به نظر بنده جشنواره هایی موضوعی با مضامین ارزشی مثل جشنواره هنر مقاومت در سطح بین الملل و جهان اسلام نداریم و طیف وسیعی از هنرمندان پیشکسوت و جوان در این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری شرکت می‌کنند.
حضور افراد کارکشته و برجسته در تیم اجرایی و سیاستگذاری این جشنواره مایه دلگرمی هنرمندان و فعالان این حوزه است.
وی خاطر نشان کرد:البته نیاز هست که افراد جوان نیز در این جشنواره بیشتر از سالهای قبل وارد گود شوند چراکه حضور این نسل خون تازه ای را در خون های این جریان وارد خواهد کرد.به نظر من این جریان مفید هنری می تواند با انتشار آثار ادوار گذشته در قالب کتاب یا لوح فشرده بیش از پیش بسط و اشاعه یابد.
این نقاش و هنرمند همچنین افزود:جشنواره جهانی هنر مقاومت هنوز هم جای کار دارد و می توان ابعاد بین المللی و جهانی این رویداد را برجسته تر کرد.شما تصور کنید که یک سرباز یمنی درسنگر مبارزه، کتاب جشنواره جهانی هنر مقاومت را تورق کند.ببینید از لحاظ روحی چقدر برایش مثمر ثمر است که می بینید هنرمندان ازاده در اقصی نقاط جهان هم راستا با وی هستند و از وی حمایت می کنند.بنابراین انعکاس این قبیل رویداد ها می بایست در شکل اعلا و به بهترین شکل بااستفاده از تکنولوژی ها مفید روز صورت گیرد.
وی در پایان در خصوص جذب جوانان در این حوزه نیز گفت:در فضای کنونی که فضاهای آموزشی ما بسیار مسموم است باید شرایطی را فراهم آورد که نسل جدید با تعهد و تخصص وارد این میدان شوند و بستر سازی ورود چهره های جوان و جدیدالورود می بایست در دستورکار متولیان امور و سیاست گذاران فرهنگی به صورت جدی قرار گیرد.
ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت به همت انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری مسعود نجابتی بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه
https://resistart.ir /?p=1330

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند