Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1394 / 8 / 27

یک نمایشگاه گروهی آثار آبرنگ با عنوان «رنگ دگر».

25 هنرمند آثار آبرنگ خود را در یک نمایشگاه گروهی با عنوان «رنگ دگر» به‌نمایش می‌گذارند.

این هنرمندان با ارائه‌ی 50 اثر نقاشی آبرنگ، نگاه‌های متفاوتی از این هنر را به‌نمایش می‌گذارند. آثار این نمایشگاه با این هدف که می‌توان نقاشی آبرنگ را از نگاه دیگری دید، ارائه می‌شوند و موضوعاتی مانند منظره‌سازی، معماری، طبیعت بی‌جان و فیگور انسانی را شامل می‌شوند.

زهرا افصحی، ساغر انواری، سوسن الهامیان، فریبا الهامیان، الهه الین، مریم باشوکی، هادی بحرانی، فیروزه بختیاری، مژده بیداربخت، لیلا توتونچی، ملیکا سادات حسینی، ساناز حمزه‌ای، سیما رحیمی باهوش، نجمه زرجو، نرگس ده‌دری، پانته‌آ سماواتی، ماهرخ صدیقیان، سودا قادر، مریم قاسمی، آسیه قریشی، آتوسا کریمی، آناهیتا گودرزی، نگار مطهری، احمد مقدسی، سمانه نصیبی‌پور، حمیده نیری، پوریا وخشوری و سمیرا ولی‌زاده از هنرجویانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه به‌نمایش در‌می‌آید.

نمایشگاه «رنگ دگر» نشان از تجربه‌های تکنیکی هنرمندانی دارد که بیانگر جهان‌بینی آن‌ها نیز هست و نسل معاصر آبرنگ ایران در جهت ترکیب سنت و مدرنیته گام برمی‌دارد و تلاش می‌کند تا سیمای آبرنگ را از منظر دیگری نشان دهد.

نمایشگاه حاضر که به همت و تلاش جمعی از هنرآموختگان آموزشگاه «هنرهای کیمیای نقش» و مدیریت احمد مقدسی است، سند ارزشمندی است بر این ادعا که نقاشی آبرنگ امروز توانسته خیل عظیمی از هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر تصویری را به خود جلب کند و بدون شک جریان‌ساز دوره‌ای تازه در عرصه ی ظهور هنرمندان تجسمی خواهد بود.

این نمایشگاه 30 آبان از ساعت 15 تا 19 افتتاح می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه تا 5 آذرماه از ساعت 10 تا 19 به نگارخانه «کمال‌الدین بهزاد» به نشانی بلوار کشاورز، نبش خیابان 16 آذر، پلاک 284 مراجعه کنند.

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional