Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 10 / 8

کتاب سال تصویرگران ۹۵ رونمایی می‌شود با نیم نگاهی به کتاب کارتون سال.

کتاب سال تصویرگران ۱۳۹۵، طی مراسمی با حضور هیئت مدیره انجمن تصویرگران ایران و دست‎اندرکاران آن، در خانۀ هنرمندان ایران رونمایی می‎شود.

کتاب سال تصویرگران مجموعه‎ای کاربردی است که از سال ۱۳۸۴ توسط انجمن تصویرگران ایران به منظور معرفی تصویرگران به ناشران و دیگر سفارش‎دهندگان منتشر می‎شود و در پنجمین دوره آن بیش از ۴۰۰ اثر از ۱۲۰ تصویرگر به چاپ رسیده است.

پژمان رحیمی‎زاده مدیریت هنری این کتاب را برعهده داشته است و هیئت داوران آن نیز متشکل از پژمان رحیمی‎زاده، نگین احتسابیان و مهران زمانی بودند.

 

کتاب سال تصویگران ۹۵ در قالب ۳۶۴ صفحه و در قطع رحلی سلطانی (۲۳ × ۳۳ سانتیمتر) توسط انتشارات پویانما به چاپ رسیده است. قیمت پشت جلد این کتاب ۱۲۰ هزار تومان است که با هماهنگی ناشر در روز رونمایی با تخفیف ویژه به قیمت ۸۵ هزار تومان عرضه خواهد شد.

مراسم رونمایی روز جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ از ساعت ۱۷ تا ۱۹، در سالن استاد شهناز خانۀ هنرمندان ایران واقع در خیابان طالقانی؛ خیابان موسوی شمالی، باغ هنر برگزار خواهد شد.

 شایان ذکر است مجموعه آثار هنرمندان کارتونیست ایرانی با اینکه تمام فرم هایش به چاپ رسیده است ، اما به دلیل مشکلات مالی وزارت ارشاد بیش از دو سال است که در چاپخانه خاک می خورد، با توجه به این معضل معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با کمک خانه کاریکاتور مجددا با فرمت و قالبی دیگر این مجموعه را در دستور کار طراحی قرار داده است. گفتنی است آثار 256 هنرمند ایرانی در این کتاب به چاپ خواهد رسید که در شکل جدید آن با بعضی هنرمندان تماس گرفته می شود تا آثاراین هنرمندان به روز شود.

علاقه مندان جهت اطلاع از وضعیت این کتاب می توانند با تلفن 22846928 تماس حاصل نمایند.

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

1395 / 10 / 8

نیکزاد

سلام
من خیلی علاقه دارم که یک جلد از این کتاب رو خریداری کنم
اما در استان آذربایجان غربی هستم
باید چی کار کنم.که کتاب رو با تخفیف ویژه از شهر خودم بخرم ؟؟
با تشکر

لینک پیام

required

required (not published)

optional