Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 7 / 28

نمایش انیمیشن کوتاه زمان عاریه Borrowed time انیمیشن از کمپانی پیکسار.

کلانتری که  از حادثه ای جان سالم به در برده بود، تمام عمر برای فراموش کردن آن حادثه تلاش می کند، اما با هر اتفاقی خاطرات گذشته را به خاطر می آورد و بار دیگر به یاد اشتباهات گذشته اش می افتاد. او می بایست قدرت تحمل آن را پیدا کند.

نویسندگان و کارگردانان:لو هامو- لهاج و اندرو کاتس
آنها والدین کلمبیایی و اسکاتلندی داشتند. اندرو قبل از این که در 16 سالگی در آمریکا سکونت کند در کشورهای مختلف دنیا زندگی کرده بود، اما کودکی لو ریشه در فرهنگ غنی و عجیب و غریب نیوجرسی داشت.
با وجود داشتن تربیت متفاوت علاقه مشترک لو و اندرو به فیلم و هنر آنها را برای تحصیل به هنرستان تیش در نیویورک رساند. آنجا بود که برای اولین بارپی بردند که می توانند علاقه شان را با باارزشترین شکل هنر "انیمیشن"  ترکیب کنند.
روح هنری اجدادی و عشق آنها در به تصویر کشیدن هنرهای مختلف در یک فریم هر دو آنها را به کسب هنر تشویق می کرد. آنها تصمیم گرفتند با هم یک فیلم بسازند. 
لو 8 سال در پیکسار به عنوان طراح شخصیت در پروژه های وال ای ( دیوار ای)، توی استوری 3 ( داستان اسباب بازی 3)، پارتلی کلاودی( نیمه ابری)، دی اند نایت ( روز و شب)، بریو( شجاع)، توی استوری دت تایم فورگات ( داستان اسباب بازی که زمان را فراموش کرد)، گود دایناسور( دایناسور خوب) همکاری داشت و از کار خود لذت می برد.
در 3 سال اول لو و اندرو با هم همکاری داشتند اما پس از آن اندرو شروع به کار در استودیو بلو اسکای کرد و در انیمیشن های هورتون هیرز اه هو( هورتون صدایی می شنود)، آیس ایج ( عصر یخبندان)، داون آف ده دایناسورز 
( ظهور دایناسورها) فعالیت داشت و سرانجام به عنوان طراحی شخصیت در ریو مشغول به کار شد. اما در سال 2010 به پیکسار پیوست و در انیمیشن های کارز2 ( ماشین های 2)، بریو( شجاع)، توی استوری آف ترور 
( داستان اسباب بازی های ترسناک)، اینساید آوت ( پشت ورو)، گود دایناسور( دایناسور خوب) مشغول به کار شد.
سرانجام آنها بار دیگر در پیکسار برای خلق آثار هنری تازه به هم پیوستند. آنها در طول 5 سال گذشته که جداگانه کار کرده بودند چیزهای بسیاری آموختند، رشد کردند، شکست خوردند، تجربه کسب کردند و در نهایت اولین فیلم مشترکشان"بارود تایم" ( زمان عاریه ) را کارگردانی کرده و ساختند. 
سایت هنر مقاومت از شما دعوت می کند بیننده این فیلم خوب با کیفیت HD که جوایز بسیاری در کارنامه اش دارد، باشید:
پوستر فیلم در اندازه بزرگتر
 


نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional