Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 10 / 9

نمایش انیمیشن "چاق" تهیه شده در سی جی سوسایتی فرانسه.

"چاق" / زمان انتشارسه شنبه 10 خرداد 1392 توسط پل هلارد/ آموزشی
تهیه کننده : سی جی سوسایتی

گری فوچی، یوهان آروکس برنارد و سباستین دو الیویرا بیسپو Gary Fouchy, Yohann Auroux Bernard and Sebastien De Oliveira Bispoهمگی از دانشکده انیمیشن سوپین فوکوم آرلس فارغ التحصیل شدند. همه آنها اهل جنوب فرانسه بودند. " چاق" فیلم پایان نامه فارغ التحصیلی آنها بود که در سال 2011 ساخته بودند. این سه هنرمند در دانشگاه با هم آشنا شدند و در اواخر سال قبل از آن شروع به همکاری روی این پروژه کرده بودند. فوچی می گوید: " همه ما می خواستیم روی کارتون طنز کار کنیم و خلق حیواناتی که با باد در هوا شناور می شوند ایده خوبی به نظرمان رسید."
ایده ها
این ایده زمانی که به آهنگ گروه موسیقی فرانسوی" له وی آر پی" گوش می دادیم به ذهنمان رسید که در باره این بود که در یک مزرعه همه روز به روز در حال چاق شدن بودند. به نظرمان رسید که نشان دادن این ایده در یک فیلم کوتاه جالب و شگفت انگیز خواهد بود و از همان زمان کار روی آن را شروع کردیم. در مرحله تفکر تصمیم گرفتیم به جای این که شخصیت های انیمیشن را چاق کنیم آنها را در باد شناور کنیم. که از نظر ما جالب تر و خنده دار تر به نظر می رسید و از نظر بصری هم بهتر بود و کنتراست قوی تری در مرحله " فرود به زمین " داشت.
عنوان " چاق" خودش خنده دار به نظر می رسید. ما قوانین این دنیای تازه را انتخاب کردیم و موقعیتی را که قرار بود حیوانات در آن قرار بگیرند ساختیم. ساخت و معرفی شخصیت های متعدد کار زیادی می برد. این که چگونه رفتار کنند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ما حتی به بعد شاعرانه این شخصیت های شناور نیز فکر کردیم و سعی کردیم تا جایی که ممکن است با آنها بازی کنیم.
سایت هنر مقاومت از علاقه مندان به رشته انیمیشن در راستای اهداف آموزشی این سایت دعوت می کند تا بیننده این اثر جذاب و دیدنی باشند.

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional