Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 1 / 29

نمایش انیمیشن جشن زندگی / کمپین مبارزه با فلج اطفال هند.

جشن زندگی در هم صدایی با آزادی، سال 2014 سالی است که هندوستان موفق شد پیروزی اش را درجنگ طولانی با بیماری فلج اطفال جشن بگیرد. به مناسبت این دستاورد سه کمپین ویژه از طریق طراحی و تلاش هنرهای خلاقانه ( انیمیشن ) راه اندازی شد تا همگان را تحت تاثیر قرار دهد. تصاویری که توسط جی دبلیو تی خلق شده است کودکی را نشان می دهد که مصمم است بندهایی که او را به زمین می کشد پاره کرده و از آن آزاد شود. تفسیری ساده و تاثیر گذار از این که چگونه با کمک و همکاری مردم غیر ممکن را می توان ممکن کرد.
موسیقی زیبای پس زمینه که توسط کودکان خردسال محله فقیر نشین گوواندی خوانده شده است توانسته است این تلاش را بهتر نشان دهد.
هسته اصلی این کمپین اخلاقیات بود. بدون این که جنسیت، طبقه و.. مورد توجه قرار گیرد. سنت هندوستان ما را بر تکیه بر سونوشت یا " هاتکه لاکر" عادت داده است ، در حالی که دو قطره واکسن فلج اطفال می تواند تمام زندگی یک فرد را تغییر دهد. تیم جی دبلیو تی توانست کمک بسیاری برای قبول پیام " امید وجود دارد و زندگی می تواند با کمک و همکاری مردم زیباتر شود" بین مردم انجام دهد.
چه راهی بهتر از رساندن و انتقال این پیام با استفاده از پیام تصویری و موسیقی وجود دارد؟ ما یک گام به پیش رفتیم و از سازهای سنتی مانند بیریمبا که ساز مخصوص کشور برزیل است استفاده کردیم تا بر حساسیت موضوع تاکید بیشتری داشته باشیم.
مدیر خلاق جی دبلیو تی در هندوستان ایده برگزاری این کمپین را کاملا روشن می کند و می گوید: " وقتی پروژه کلید خورد، می دانستیم باید تلاش بسیاری برای موفقیت پروژه رایگان از بین بردن غول فلج اطفال داشته باشیم. ما تصمیم گرفتیم این پیام را بدون کلمات و از طریق هنرهای تصویری ( انیمیشن ) به مردم برسانیم و بر این مشکل فایق شویم.
سایت هنر مقاومت از شما دعوت می کند بیننده این اثر کوتاه و زیبا باشید.

 

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional