Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 9 / 30

معرفی و گالری منتخب نقاشی های بنجامین بجورکلاند - سوئد.

بنجامین بجورکلوند در شهر ترولهاتان در نزدیکی وست کاست سوئد، (شهر سازندگان موتورهای ماشین "ساب" ) به دنیا آمد. او شغل های مختلفی مانند نگهبان زندان، پرستار بیماران روانی و تکنسین دامپزشکی داشت.
بنجامین نقاشی هایی از این تجربیاتش را با رنگ روغن و آبرنگ به تصویر کشیده است. او در حال حاضر در اوپسالا، سوئد زندگی می کند. بنجامین تمام عمرش را در سوئد زندگی کرده است و در روستایی از قرن نوزدهم زندگی ساده ای دارد. او در خانه روستایی چوبی کوچکی زندگی می کند که مزرعه ای کوچک دارد و با شاعر و موسیقیدان مشهور دانمارکی ، سلیمان، همسایه است. در اطراف این خانه می توان حیوانات خانگی مانند خرگوش، خوکچه هندی، موش و موش های صحرایی را دید.
بنجامین از حوادث روزمره زندگی اش الهام می گیرد و تلاش می کند از طریق نقاشی هایش احساسات و شخصیت های اطرافیانش را به تصویر بکشد. او سعی می کند آثاری ساده خلق کند که نکات مهم و عمده ای را به تصویر می کشند و بیانگر حقایق هستند.
آدم های ساده ، حیوانات و حیات وحشی که در کنار آنها زندگی می کند، عکس ها و خاطرات قدیمی همه مرجع الهام آثار بنجامین بجورکلوند هستند. آثار مجازی و تصاویر پرتره بنجامین هنرهای سورال را با شخصیت های تاثیر گذار افرادی که در اطراف او زندگی می کنند و شرایط مختلف جسمی و عاطفی آنها هماهنگ و ترکیب کرده اند.
در اکثر آثار او می توان استفاده از نور انتزاعی و رنگ را دید.او تاثیر " اشتباهات جالب" را از محیط اطراف و تمرکز بر اطرافش الهام گرفته است که اثربخشی خاصی بر بینندگان آثارش می گذارد.
بنجامین بجورکلوند نقاشی هایش را در سراسر جهان به فروش رسانده است و این آثار را می توان در مجموعه های خصوصی شهرهای لندن، نیویورک، لس آنجلس، سانفرانسیسکو، ملبورن و شهرهای مختلف سوئد و اروپا دید.

سایت هنر مقاومت از شما دعوت می کند بیننده آثار این هنرمند در اینجا باشید.

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional