Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1394 / 12 / 19

معرفی و گالری منتخب تصویرسازی های گابریئل پاچکو - مکزیک .

من در سال 1973 در بخش قدیمی و تاریخی مرکز شهر مکزیکوسیتی به دنیا آمدم. من طراحی برای کتاب، نشریات وپروژه های فرهنگی انجام می دهم. البته علاقه ای ندارم که به عنوان طراح شناخته شوم اما شرایط کنونی ام را قبول کرده ام و سعی می کنم با آن کنار بیایم.اکثر ایده های کاری ام را از منابعی مانند تئاتر، فیلم،ادبیات و اخیرا ازعکاسی می گیرم.به نظر من غریزه ای که باعث می شود یک طراح آثاری زیبا خلق کند مانند الهاماتی است که برای نوشتن شعر به یک شاعر دست می دهد.
برای نشان دادن زیبایی ها تلاش می کنم ازشکل های فیگوراتیو مردم پسند استفاده کنم و بیشتر روی حوادث روزمره تاکید داشته باشم. اگر بخواهم آثاری از روی خاطراتم بسازم نمی توانم اثر هنری تازه ای به وجود آورم به همین دلیل سعی می کنم از مطالب به روزتر و مردم پسند تر استفاده کنم. من به ساختار شکلی و متافیزیکی هنر علاقه دارم.
به تازگی در آثارم روی سه مطلب تاکید می کنم:" سعی می کنم آثاری مبهم، نا ممکن و ناشناخته به وجود آورم که جذابیت بیشتری داشته باشند." ایده اصلی کتاب جدیدم استفاده از تاریکی، مخفی کردن و با اشاره بیان کردن است. در طراحی هایم از رنگ های ترکیبی و چاپی استفاده می کنم. و اشیا را از فاصله نزدیک نشان می دهم.
من در رشته طراحی در موسسه ملی هنرهای زیبا درس خوانده ام و کلاس هایی را نیز در طراحی فیگورهای انسانی در مدرسه هنرهای تجسمی گذرانده ام. آموزش های دیگر من خود آموخته هستند.
من ورک شاپ هایی برای آموزش طراحی در مدارس طراحی و مراکز حرفه ای می گذارم و از سال 2010 در استودیو رینوسوروس ( کرگدن) کار می کنم و در حال طراحی برای یک پروژه در باره " خلقت موجودات " هستم.

برای دیدن گالری آثار این هنرمند اینجا را کلیک کنید.

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional