Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 10 / 15

معرفی و گالری مجسمه های فانتزی آنه صوفی گیلوئن از فرانسه.

آنه صوفی گیلوئن در سال 1971 در یکی از شهرهای شمال فرانسه در نزدیکی مرز بلژیک به دنیا آمد. او پس از 20 سال کسب تجربه شخصی در هنر به هنرستان دوایی رفت تا در رشته مجسمه سازی تحصیل کند و در آنجا با ویرجینی بسنگز دوست شد که در رشته سرامیک درس می خواند.
این دو هنرمند دائما نمایشگاه آثارشان را برگزار می کنند و آثارشان را در نمایشگاه ها و فستیوال ها برای نمایش عرضه می کنند.
اثر " سرزمین" همواره بخشی از زندگی آنه صوفی بوده است. از دوران کودکی ارتباط عمیقی بین او وسرزمینش وجود داشت. او دوست دارد با خاک رس بازی کند و با آن آثار هنری خلق کند. او عاشق بوی خاک است و از نرمی و شکل گرفتن آن در دستانش لذت می برد.
آنه صوفی در طول سال ها در تکنیک های مختلفی تجربه کسب کرده است او به خصوص بر کار روی آثاری علاقمند است که به او فرصت کافی می دهند و درست مانند موسیقی آرامی هستند که شخصیت او را شکل می دهند. مجسمه هایی که آنه صوفی گیلوئن خلق می کند از ماسه، سنگ ریزه و خاک رس ساخته شده اند و رنگ های زیبا و لطیفی دارند.


الهام بخش او چیزهای کوچکی است که با دیدن آنها انگیزه می گیرد و آنها را با دقت بررسی می کند. او دوست دارد آنها را مشاهده کند و به جزئیات آن دقیق شود و حتی گاهی آنها را به شکل هایی نادرست نشان دهد. دیدن این آثار حس جهان شاعرانه و احساس صمیمیت را به ما القا می کنند.
آنه صوفی جهانی شاعرانه را خلق می کند که هریک از آنها داستانی در باره لحظات زندگی برایمان شرح می دهند. او به خصوص با احساسات مردم، شک و تردیدها و رویاهایشان الهام می گیرد. بنابراین مجسمه هایی که آنه صوفی خلق می کند در جهان شاعرانه حرکت می کنند و صمیمی ترین احساسات را در ما زنده می کنند.
سایت هنر مقاومت از شما دعوت می کند بیینده آثار فانتزی این هنرمند در اینجا باشید.

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional