Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 10 / 15

معرفی و گالری تصویرسازی و طراحی کاراکترهای فوسارد کریستوف/ فرانسه.

من فوسارد کریستوف هستم که در بیبون به دنیا آمدم. من 35 سال دارم و در مونت پلیه، فرانسه زندگی می کنم. 
من طراح و تصویرساز آزاد هستم و از سال 2007 در زمینه ویدیو گیم، بازیهای دیجیتالی، انیمیشن و کمیک به صورت حرفه ای فعالیت دارم. 
من بیشتر آثارم را با فتوشاپ و پینتر خلق می کنم و گاهی نیز از وکوم سینتیک  24HD/ 21″ برای خلق آثارم استفاده می کنم. اما به طراحی روی کاغذ علاقه بیشتری دارم.
عاشق طراحی شخصیت هستم، وقتی سفارشی به من داده می شود تلاش دارم از زوایایی به کارم بپردازم که مخاطبانم را کاملا متقاعد کنم و در این مسیر گاهی برای رسیدن به یک شخصیت ساعتها و حتی در برخی موارد روزها کار می کنم.  

حس طنز چیزی است که نیاز من را برآورده می کند. تلاش می کنم در مسیر کارم همیشه نوآوری داشته باشم. البته از بسیاری از دوستانم تاثیر می گیرم و هیچ ابایی از گفتن آن ندارم ، بالاخره هر کس به تجربیات بسیار خوبی در کارش می رسد، توجه به نتیجه این اتفاقات برایم بسیار مهم و کارساز است. 
دفترچه های اتودهایم را خیلی دوست دارم، مثل یک گنج برایم می مانند، خیلی ها تلاش دارند تا آنها را از من بخرند ، تا کنون متقاعد نشده ام، احساس و حسی که در طراحی با دست وجود دارد دیگر تکرار نمی شود، به شما توصیه می کنم شما هم از این گنجینه ها داشته باشید!
سایت هنر مقاومت از شما دعوت می کند بیننده گالری آثار این هنرمند در اینجا باشید.
 
نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional