Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 9 / 28

معرفی و گالری آثار تصویرسازی های مارسلو براگا - آرژانتین.

وب سایت ماکاکولاندیا به تازگی جدیدترین پروژه ها و آثار گرافیکی مارسلو براگا را جمع آوری کرده است. این وب سایت علاوه بر آثار حرفه ای طرح های اولیه، ایده ها و نمونه کارهای شخصی او را نیزبه تصویر کشیده است. براگا از سال 2014 به طور انحصاری با موسسه " وای اند آر" همکاری دارد و فقط پروژه هایی را به سفارش این استودیو خلق می کند.
نام سایت ماکاکولاندیا نامی شناخته شده در طراحی تبلیغاتی است که از نام استودیو طراحی گرفته شده است که در سال 2011 همکاری اش را با دنیلو بیروت، مارسلو بالدوک و مائوریسیو زوآردی  شروع کرده است. این استودیو با کارگردانان و مدیران هنری بزرگترین موسسه های برزیلی همکاری دارد و شهرت بسیاری میان هنرمندان به دست آورده است.
استودیو ماکاکولاندیا در سال 2004 که در طالع بینی چینی سال میمون بود همکاری اش را با استادانی مانند فرانسسک پتیت و براسیلیو ماتسوموتو طراحان قدیمی و بزرگ از طریق استودیوهای " دی پی زد" و استودیو " سیکس بی" شروع کرد. دو سال بعد این استودیو با همکاری فیشر کمپینی به نام " زندگی بیشتری به طراحی دهید" به راه انداختند که امروزه آنرا "فیشر و دوستان" نام داده اند. این استودیو به قدری مشهور و موفق است که از آثار آن سرقت ادبی، کپی و تکثیر می شود.
ماکاکولاندیا در سال 2007 به عنوان بهترین وب سایت خلاقیت در سائوپولو به همراه هنرمندان استویو آدلمو باریرا و استودیو سیکس بی برنده تندیس شدند.
نمونه آثار ویدیویی سال 2007 آن در " سی سی اس پی " به عنوان بهترین آثار سال 2007 انتخاب شد. گروه هنرمندان آن زمان دنیلو بیروت، مارسلو دالدوسه ، مارسلو براگا، مائوریسیو زوآردی، آلینه پی، باتلر، برونو مونتیرو و ماریا هلنا سوزا بودند. آنها طراحی انیمیشن های " پسر شاد" ، " ضرب و شتم کشاورزان" ، " داستان های غرب جدید" را در سال 1985 انجام داده بودند.
مارسلو در سال 2009 تصمیم گرفت همکاری اش را با استودیو کنار گذاشته و تمام وقت خود را صرف تصویر سازی کند چون استعداد و شایستگی بسیاری را در این زمینه نشان داده بود. او در سال میمون همکاری اش را با ماکاکولاندیا شروع کرده و این همکاری تا سال 2009 ادامه پیدا کرده بود. 
یکسال بعد موسسه دالدوسه در سائوپولو شعبه ای در برزیلیا راه اندازی کرد و مشهورترین هنرمندان برزیلی در آن فعالیت دارند.
مارسلو براگا در سال 2011  به عشق و علاقه اش به کارتون پاسخ مثبت داده و تبدیل به یکی از مشهورترین و موفق ترین کارتونیست های برزیل شد که برنده جوایز بسیاری شده است. او برای طراحی کمیک استریپ های " باندو ده دویس" ، " فضانورد مغناطیسی" ، " سائو خورخه" ، " فضانورد تکنیکی" و چندین اثر دیگر برنده جوایزی شده است.
مارسلو براگا به تازگی با استودیو مارول قرارداد همکاری بسته است. 
برای دیدن گالری آثار این هنرمند اینجا را کلیک کنید.
نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional