Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 9 / 28

معرفی و گالری آثار تصویرسازی های دیه گو گیسبرت - اسپانیا.

دیه گو گیسبرت طراح، کارتونیست و هنرمندی است که در زمینه هنرهای سنتی و طراحی شخصیت فعالیت دارد. او از سال 2007 در صنعت کمیک استریپ -داستانهای تصویری دنباله ار- به عنوان هنرمند آزاد در داخل و خارج کشور فعالیت دارد.
او می گوید: " من از سال 2011 به عنوان هنرمند آزاد با شرکت های فنتسی فلایت گیمز، آلدراک، سی دی پراجکت رد، بییویر اینتراکتیو، اکسیس انیمیشن، گیمز ورکشاپ، اپلیبوت انستیتو و... همکاری داشتم.
من در طراحی کتاب، طراحی روی جلد و داخل کتاب، کارت پستال، طراحی روی جعبه، طراحی تجاری و بازاریابی مختلف با مفاهیم هنری فعالیت داشتم.
من از سپتامبر 2011 تا جولای 2013 استاد دانشگاه هنر مادرید، اسپانیا بودم و دوسال تمام در رشته های طراحی سنتی و نقاشی دیجیتالی و کاریکاتور در مرکز خصوصی انیمیشن " اسپید" تدریس می کردم.
من از سال 2007 تا 2013 تصویرساز " مرکوری استیم اینترتینمنت" در مادرید، اسپانیا بودم.
من به عنوان هنرمند خلاق با تمرکز بر طراحی شخصیت در مرحله اول ساخت پروژه " کاستلوانیا: اربابان سایه 1 " در مرکوری استیم شروع به کار کردم و تا پایان قسمت دوم آن " ساگا: اربابان سایه 2 " به همکاری با آنها ادامه دادم. همکاری من با این موسسه شامل طراحی شخصیت ها و موجودات خیالی، طراحی پیش زمینه، استوری بورد، طراحی محیط اطراف و عناصر اصلی داستان بود."

سایت هنر مقاومت از شما دعوت می کند برای دیدن گالری آثار این هنرمند اینجا را کلیک کنید.

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional