Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 10 / 6

معرفی و نمونه آثار نقاشی هایپر رئال یا فرا واقع گریگوری تیلر.

اختصاصی سایت هنر مقاومت:
گریگوری تیلکرGregory Thielker با استفاده از نقاشی و طراحی، مفاهیمی را از طریق مشاهده و خاطرات ذهنی اش به شکل هایپر رئال یا فرا واقع به تصویر می کشد. آثار هایپر رئالیستیک ( بیش از اندازه واقعی) او به مکان ها و مسایل خاصی وابسته اند و سوالاتی را به وجود می آورند که بینندگان را در مسیر شناخت واقعیت ها رهبری می کند. این آثاراغلب قابل درک و فهم می باشند، بیشتر به نظر می رسد توجه او به فضای بارانی است ، بخصوص حسی که در داخل اتومبیل از حس و حال بیرون ایجاد می شود.
او آثار خود را با استفاده از مواد گرافیکی مانند رنگ روغن با روشی مفهومی خلق می کند که نقش عمده ای در ایجاد حس آرامش به همراه دارند.
گریگوری تیلکر آثارش را در شهرهای مختلف آمریکا و کشورهای دیگر دنیا به نمایش گذاشته است. آخرین نمایشگاه های او در بنینگتون کالج و موزه هنر برتلیر در ورمونت، گالری جمهوری در پاریس، گالری فلش پوینت در واشنگتن دی سی به نمایش درآمدند.
گریگوری تیلکر بورسیه مالی پژوهش فولبرایت نهرو را برای اقامت و تحقیق در دهلی نو و بورسیه پژوهشکده هنر السالوادور و بنیاد هنری اسکاندیناوی آمریکا را دریافت کرده است .
آثار هنری او در نشریه رادیو ملی ورمونت، ایندیپندنت، لا ریپابلیکا و نیو امریکن پینتینگ چاپ شده اند.
به نظر می رسد هنرمندان دنیا هر کدام تلاش دارند تا به سبکی شخصی برسند و از این رهگذر متفاوت به نظر بیایند که البته گریگوری تا حد زیادی در این مسیر موفق بوده است. این هنرمند نیم نگاهی به کارتون و کاریکاتور دارد، در آخرین پست اینستاگرامش قاره آمریکا را بسان میز بیلیاردی تشیبه کرده است که تمامی توپ ها بعد ازانتخاب ترامپ به سمت جنوب سرازیر شده اند!

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional