Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 12 / 25

محسن جعفری طراح نهایی اتوبوس تیم ملی.

محسن جعفری از آن دسته هنرمندانیست که در همه زمینه ها فعالیت میکند و خود را محدود به یه یک سبک و رشته هنری نمیکند. او متولدسال ۱۳۶۲ و عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران میباشد. از جمله مقام های او در سال گذشته میتوان به کسب جایزه ویژه پوستر زمین سبز  و پوستر دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد.
در فراخوانی درباره ارائه طرح برای اتوبوس تیم ملی و پس از ارسال بیش از دویست طرح  از سوی طراحان و علاقمندان، هیئت کارشناسی که با حضور سه نفر از اساتید حوزه هنر، گرافیک و طراحی تشکیل و در نهایت طرح اتوبوس تیم ملی از محسن جعفری تائید و نهایی شد. 
سایت هنر مقاومت برگزیده شدن آثار این هنرمند گرانمایه را به ایشان تبریک گفته وآرزوی موفقیت های روزافزون دارد.
محمدرضا ساکت، رئیس سازمان تیم‌های ملی در خصوص اتوبوس اختصاصی تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال گفت: سازمان تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال از مرداد ماه ۱۳۹۵ اقدام به مذاکره با نمایندگی شرکت‌های بین المللی در این زمینه کرد و پس از ۴ ماه تلاش در این خصوص، اتوبوس تیم ملی در اختیارمان قرار گرفت و در نهایت اقدامات مربوط به پلاک گذاری صورت گرفت.
رئیس سازمان تیم های ملی درباره مشخصات این اتوبوس گفت: یک دستگاه اتوبوس اسکانیا دو محوره تیپ درسا مدل ۱۳۹۵ با مانیتور ۱۰ اینچ و هدفون برای هریک از صندلی‌ها به تفکیک، با ظرفیت ۳۸ نفر و طول ۱۳ متر و امکاناتی از جمله یخچال و قهوه جوش از مشخصات این دستگاه است که سازمان تیم‌های ملی فدراسیون و مجموعه فدراسیون فوتبال با تلاش‌های فراوان و با همکاری شرکت فناپ برای بازیکنان و کادر اجرایی تیم‌های ملی در نظر گرفت. 


 

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional