Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 12 / 14

متن تقدیر محمد حبیبی مدیر عامل انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس از هنرمندان.

به گزارش سایت هنر مقاومت به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس پس ازگذشت دو ماه از برگزاری چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت و در حاشیه برگزاری نمایشگاهی از آثار برتر جشنواره در موزه یونسکو  بیروت جناب آقای محمد حبیبی مدیر عامل انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس و دبیر اجرایی چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت ضمن قدردانی از زحمات و هنرمندی هنرمندان عرصه مقاومت گفتند :

دامنه لطف و بزرگواری هنرمندان شرکت کننده در چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت کم کم مانند آب شدن برف به لایه های دیگر کشیده می شود و با رشد و سربلندی ، شکوفایی را به همراه می آورد .

اکنون شاهدیم 200 اثر از آثار کاریکاتور و پوستر چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت  که خالقشان  دستان توانمند و پر مهر هنرمندان ارزشمند در اقصی نقاط جهان است درموزه یونسکوی شهر بیروت به نمایش گذاشته شده است ، همچنین در کنار این نمایشگاه برگزاری کارگاه هنری با حضور هنرمندان لبنانی بر طراوت آن افزوده است ، مقتضی است برای دگر بار این حضور زیبا و غیرتمندانه عزیزان وهنرمندان را بستایم.

چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت به عنوان برگ زرینی در کارنامه روشن و سراسر افتخار تاریخ غرور آفرین هنر این مرز و بوم نشان از چهار فصل دارد ، که هر کدام از این فصل ها مانند دفتری نام های یاران وفادار و باورمند را در صفحات خود حک کرده و گویا برای همیشه این اسامی با تیشه فرهاد بر سینه ستبر هنر این مرز و بوم نقش خواهد بست .

باشد که با عنایت پرودگار خالق زیبایی ها و ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) شاهد سربلندی و توفیقات روز افزون هنرمندان ارزشمند عرصه مقاومت باشیم .             محمد حبیبی
اسفند 1395

 

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional