Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 8 / 18

فراخوان مسابقه بین‌المللی طراحی بسته بندی جوان ۲۰۱۷.

زمان باقی‌مانده جهت ارسال آثار
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

مسابقه بین‌المللی طراحی بسته بندی  جوان ۲۰۱۷ با موضوع: “ باز کن و بازی کن ” فراخوان خود را منتشر کرده است. این مسابقه توسط سازمان  CzechDesign.cz برگزار می شود و دانشجویان و طراحان جوان زیر ۳۰ سال می‌توانند با ارائه ایده های و طرح‌های خلاقانه خود در این مسابقه شرکت نمایند. برگزار کنندگان به دنبال بسته‌های تخیلی، چند منظوره و دقیقی هستند که بتوانند آن‌ها را برای چندین منظور استفاده کرد. چالش این مسابقه در آن است که باید بسته های ابتکاری ایجاد کرد و نشان داد که چگونه می توان راهی یافت تا پاکت ها را در نهایت به سطل زباله نینداخت. به بیانی دیگر شرکت کنندگان باید به بسته بندی هایی بیندیشند که پس از استفاده شکوفا شوند.

تم مسابقه ۲۰۱۷: باز کن و بازی کن (Open & Play)

طراحی یک بسته بندی که شما را تشویق به بازی کردن با آن می‌کند. ما از دانشجویان و طراحان جوان دعوت می‌کنیم تا از تکنولوژی‌های جدید استفاده کنند. بسته بندی محصول مورد نظر همراه با روشی سرگرم کننده و طراحی بسته بندی برای اسباب بازی بچه ها به گونه ای باشد که آن ها سورپرایز شوند و راغب به بازی با آن هم نیز شوند.

هزینه ورود: شرکت در این مسابقه رایگان است.
جوایز:
• دانشجویان دانشگاه و طراحان جوان زیر ۳۰ سال
جایزه ۱: ۱۱۰۰ یورو
جایزه ۲: ۳۷۰ یورو
جایزه ۳: ۲۵۰ یورو
• دانش آموزان دبیرستانی
جایزه ۱: ۸۰۰ یورو
جایزه ۲: ۱۸۰ یورو
جایزه ۳: ۱۱۰ یورو

آخرین مهلت مسابقه:  ۲۵ مارس ۲۰۱۷  / شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۶

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به اینجا مراجعه کنید.

برندگان دوره قبل :

bastebandi-package-7bastebandi-package-6bastebandi-package-5bastebandi-package-4bastebandi-package-3bastebandi-package-2bastebandi-package-1bastebandi-package

 

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional