Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1396 / 1 / 23

سجاد رافعی برنده جایزه ویژه مسابقه بین المللی کارتون شهر آرام در ترکیه.

اثر سجاد رافعی از ایران

سجاد رافعی هنرمند خونگرم شهر اهواز که جوایز متعددی در کارنامه خود دارد، موفق به کسب جایزه ویژه روزنامه جمهوریت از مسابقه بین المللی کارتون شهر آرام در ترکیه شد.

مسابقه بین الملل کارتون " سفریهیسار شهر آرام" توسط شهرداری سفریهیسار برگزار شده است. در این جشنواره بیش از 600 کارتون از سراسر دنیا فرستاده شده است. 
" کاستووسکی اولسکی" کارتونیست اکراین برنده جایزه اول این مسابقه شده است. 
مسابقه کارتون شهر آرام توسط شهرداری سفریهیسار برگزار شد. در این مسابقه 180 کارتونیست بیش از 600 اثر هنری را با پست ارسال کردند. مرال اونات، گوربوز دوگان اکسیوقلو، ایزل روزنتال و توتی باروتی اعضای هیئت داوران این جشنواره بودند. مدیر هیئت داوران کامیل ماساراجی مدیر روزنامه چمهوری بود. 
هنرمند اهل کشور اکراین برنده این مسابقه شد.
پس از این که آثار تا 30 اسفند 1396 ارسال شدند، هیئت داوران تصمیم گرفتند که آثار را بررسی کنند و در انتها  "کاستووسکی اولسکی " کارتونیست اکراین برنده جایزه اول این مسابقه شد. جایزه دوم این مسابقه به " عیسی یوکسل " از ترکیه و جایزه سوم به " گالیم بورانبایف" از قزاقستان اهدا شد. 
جایزه ویژه شهرداری سفریهیسار به " بیلال آکای" از ترکیه، جایزه ویژه مرکز هنر تمپل به " هیکابی دمیرچی" از ترکیه، جایزه ویژه روزنامه کومهریت به " سجاد رافعی" از ایران و " انگین سلجوک" از انجمن روزنامه نگاران ترکیه اهدا شد.
جایزه ویژه اسکریکس به " والنتین گئورگیف" از بلغارستان و " عمر پاین" از ترکیه، "ویولت پاین"، "ابراهیم تونکای" از ازمیر و "ایزابلا کووالکا" از لهستان اهدا شد.
زنده ماندن جایگزین یک زندگی
شهردار سفریهیسار ونگ سریر گفت: " ما با حضور شرکت کنندگان بسیاری از سراسر جهان مواجه شدیم. می خواهم از همه هنرمندانی که در این مسابقه شرکت کردند تشکر کنم. ما به دنبال یافتن راه حلی برای حفظ آرامش شهرهای آرام هستیم. در سال گذشته ما با پیشنهاد کمیل ماساراجی تصمیم به برگزاری این مسابقه گرفتیم. در حال حاضر قصد دارم نمایشگاهی از آثار برگزیده به نمایش بگذاریم." 
برندگان این مسابقه واجد شرایط دریافت هدیه تعطیلات برای دو هفته به مرکز تفریحات یوفوریا، باشگاه ریسورت آتلانتیس و روستای محیط زیستی تئوس توسط شهرداری سفریهیسار هستند.


برای این هنرمند گرانمایه آرزوی موفقیت های بیشتر داریم.
جایزه این مسابقه دو هفته سفر به شهر سفریهیشار است.

با هم نفرات برتر و آثار نفر اول و منتخبین کشور ترکیه را می بینیم.

First Prize:

Kustovsky Oleksy -Ukraine

Second Prize:

Isa Yuksel-Turkey

Third prize:

Galym Boranbayev - Kazakhstan

Special Prizes:

Bilal Akaya -Turkey

Hicabi Demirci-Turkey

Sajat Rafeei-Iran

Cumhuriyet Newspaper Special Prize from Sajat Rafeei from Iran

Engin Selcuk -Turkey

Valentine Georgiev-Bulgary

Omer Cam-Turkey

Menekse Cam-Turkey

Ibrahim Tuncay-Turkey

Izabela Kowalska-Poland

منبع

 

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional