Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 12 / 11

بانک اطلاعاتی هنرمندان تجسمی در سایت هنر مقاومت راه اندازی شد.

بانک اطلاعاتی هنرمندان تجسمی برای ثبت آخرین آثار و بیوگرافی هنرمندان ایرانی و خارجی از امروزدر سایت هنر مقاومت راه اندازی شد، این بانک امکان جستجو بر اساس رشته های تجسمی همچون انیمیشن، تصویرگری، عکاسی،هنر جدید ( هنرهای مفهومی)، گرافیک ( پوستر، تایپوگرافی، طراحی لوگو، اینفوگرافی،) ، نقاشی ( طراحی و چاپ دستی ، خط نقاشی، نگارگری) ، کارتون و کاریکاتور، تصویرگری (پی نما) و مجسمه سازی و آثار حجمی را در بر می گیرد.
این بانک همچنین امکان جستجو به دو زبان مختلف درباره هر موضوعی را دارد، به عنوان مثال اگر مثلا هنرمندی در نشریه ای کار می کند، با درج عنوان نشریه می تواند به اسامی تمامی هنرمندانی که در آن نشریه فعالند دست یابد.
در عین حال در پروفایل هر هنرمند خارجی پرچم کشورش وجود دارد، با کلیک بر روی پرچم، تمامی هنرمندان آن کشور در رشته های مختلف دیده خواهند شد.
امکان جستجو بر اساس کلمات کلیدی همچون تصویرگر، تصویرگری، نقاش و... نیز وجود دارد.
امیدواریم این بانک زمینه ای برای معرفی هرچه بهتر هنرمندان ایرانی و خارجی را فراهم نماید. بدیهی است با تعامل با هنرمندان بطور دائم این اطلاعات به روز می شود.
هنرمندانی که علاقه مند به حضور در این بانک اطلاعاتی هستند، لطفا سه عکس پرسنلی و غیر پرسنلی، حداقل 30 اثر در اندازه 900 پیکسل و 72 دی پی آی به همراه بیوگرافی خود را به آدرس الکترونیکی زیر ارسال نمایند:
resistartcontest@gmail.com
با تشکر

برای دیدن این بانک اینجا را کلیک کنید.

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional