Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 6 / 6

انیمیشن «وقتی بچه بودم» در جشنواره محیط‌ زیست برزیل+نمایش فیلم تونل.

پویانمایی «وقتی بچه بودم» به کارگردانی مریم کشکولی‌نیا از تولیدات امور سینمایی کانون در بخش مسابقه هجدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های محیط زیست و ویدیویی کشور برزیل به نمایش درآمد.
این پویانمایی هشت دقیقه‌ای که روز ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ به نمایش درآمد با ۲۲ فیلم پذیرفته شده در بخش مسابقه این جشنواره به رقابت پرداخت.
در این جشنواره که در دو بخش «مسابقه» و «غیرمسابقه» برگزار می‌شود مجموع ۳۶۵ فیلم پذیرفته شده در هر دو بخش از کشورهای فرانسه، استرالیا، آلمان، بلژیک، هند و برزیل با هم به رقابت می‌پردازند.
همچنین دو فیلم کوتاه انیمیشن «دزد درخت‌ها» به کارگردانی راشین خیریه و «مومو» به کارگردانی هادی طبسی و رسول زرین در بخش «غیرمسابقه‌»ای این جشنواره قرار دارند.
این جشنواره با هدف ترویج تولید فیلم‌هایی که به مسایل محیط زیست می‌پردازند و تشویق اهالی سینما برای تماشای این نوع فیلم‌ها در این منطقه همه ساله برگزار می‌شود.
دست‌اندرکاران این جشنواره امیدوار هستند که بتوانند با برگزاری این رویداد فرهنگی به بهبود اوضاع اقتصادی این شهر به طور خلاقانه کمک کنند و زمینه توسعه‌ی روزافزون بخش فرهنگی و گردشگری این شهر را به عنوان میزبان این جشنواره فراهم کنند.
این  گروه، مسایل زیست محیطی را موضوع اصلی جهان امروز می‌دانند و معتقد هستند که این جشنواره فضایی برای بحث و گفت و گو در این زمینه را از طریق نمایش فیلم، برگزاری کارگاه، میزگردها، سمینارها و فعالیت‌های جنبی دیگر در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.
هجدهمین جشنواره بین المللی فیلم‌های محیط زیست و ویدیویی از ۲۶ تا ۳۱ مرداد ۱۳۹۵در شهر «گونیاس» کشور برزیل برگزار می‌شود.

منبع

سایت هنر مقاومت از شما دعوت می کند بییننده انیمیشن تونل که به سفارش جشنواره هنر مقاومت شاخته شد، از این هنرمند گرانمایه باشید.

نمره فعلی: 5     تعداد آرا: 1

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional