Resist
        Art

سایت ایران کارتون


1395 / 12 / 21

اسامی برگزیدگان جشن تصویر سال اعلام شد+ تصاویر.

مراسم اختتامیه چهاردهمین جشن تصویر سال جمعه 20 اسفند در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

اسامی برگزیدگان چهاردهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر به شرح ذیل است:

-برگزیدگان بخش ویژه مادربزرگ و پدربزرگ ایرانی

افشین میرزایی
عرفان کوچاری
مرتضی امین الرعایایی
هومن اخوین
احمد معینی‌جم

امید وهاب‌زاده 
علیرضا فرهانی
سیدمحسن مهری
حسام الدین باقری کفاش رفسنجانی
محمد صفرپور
علیرضا زارعی


-برگزیدگان بخش ویژه حادثه پلاسکو

امین خسروشاهی
امیر پورمند
فواد اشتری
احمد معینی‌جم
محمدحسین ولایتی
محمد دلکش
روشن نوروزی
هادی زند
مجید حامدحقدوست
حسین اسماعیلی
رئوف محسنی (تقدیر)

 

-برگزیدگان بخش موبایل

ابوالفضل نسایی
یگانه اسفندیاری
یاسر خدیش
نیلوفر فلکیان
فرناز دمنابی
محمد نظری
فرزانه خادمیان
صادق ذباح
سینا شیری
مجید سعیدی
محمود اعلایی (تقدیر)

 

-برگزیدگان بخش ایران ما

امیر قیومی
ملیحه میرزاخانیان
سهیل زندآذر
داوود ایزدپناه
عبدالخالق طاهری
امیرمهدی نجفلو شهپر
جواد عسگر اوغلی
سجاد صفری
محسن کابلی
آذین حقیقی
سیدحسن فتاحیان (تقدیر)

 

-برگزیدگان بخش کاریکاتور

سعید شعبانی (تندیس)

عارف نیازی (دیپلم افتخار)


صدف گلشنی (دیپلم افتخار)


سحر فتاح (تقدیر)


احمد رفیعی (تقدیر)
امیرمحمد نوری (تقدیر)

-برگزیدگان  گرافیک (پوستر)
جوانان زیر 25 سال، جایزه محسن رسول‌اف

مهرداد موسوی(تندیس)
عرفان غلامی (دیپلم افتخار)
عاطفه آشوری (دیپلم افتخار)
مرتضی هرآیینی (تقدیر)
جمشید دژاگاه (تقدیر)
علیرضا عزیزی بهروز (تقدیر)


** برگزیدگان بخش عکس
ـ جوانان زیر 25 سال، جایزه محسن رسول‌افورزشی:

دانیال خدایی (تندیس)
سجاد ایمانیان (دیپلم افتخار)
امین فایضی (دیپلم افتخار) ]
سیدعلی شریف‌زاده (تقدیر)

 

ـ خبری 

علی خارا (تندیس) ]
سهیل صحرا نورد (دیپلم افتخار) ]
دانیال خدایی (دیپلم افتخار)


-مستند اجتماعی

محمدجواد رسا (تندیس)
فرناز دمنابی (دیپلم افتخار)
محمد شمس (دیپلم افتخار)
امیرعلی نجفلو شهپر


-هنر و هنرمندان

سینا شیری (تندیس)
زهرا سعدی (دیپلم افتخار)
مریم دیهول (دیپلم افتخار)


-نگاهی دیگر (خلاقه)

آرمین امیریان (تندیس)
شیوا بابابیگی (دیپلم افتخار)
محمدرضا پیمان (دیپلم افتخار)


** بخش فیلم
در بخش فیلم‌های زیر 15 دقیقه:
اشیاءگمشده/ کارگردان: حامد نجابت (تندیس)
سیب/ کارگردان: نداسادات میرمحمدی (دیپلم افتخار)
آپوفیس/ کارگردان: خشایاررحیمی (دیپلم افتخار)

-در بخش فیلم‌های‌ بالای 15 دقیقه:

فیلم‌های‌ داستانی:
38.1 / کارگردان: سالار شریفی  (تندیس)
سینما رفتن بدون سیما/ کارگردان: فرناز زارعیان (تندیس)

فیلم‌های‌ مستند:
راه قریب/ کارگردان: علیرضا کاظمیان (تقدیر)
پنجاه سالگی/ کارگردان: صبا ندایی  (دیپلم افتخار)
بهتر از زندگی/ کارگردان: ماهان خمامی‌پور  (دیپلم افتخار)
جایزه تندیس  بهترین تصویر
علی تقدسی برای فبلم سینما رفتن بدون سیما

-جایزه ویژه هیات داوران برای بهترین تصویرسازی (انیمشن)
انیمیشن پلیس‌ها نمی‌دانند، ساخته سام چگینی

نمره ای داده نشده.

   پیام های بازدیدکنندگان

در حال حاضر پیامی وجود ندارد.

required

required (not published)

optional